Sladký život na palubě (TSLOD)

Film TSLOD - další info

6. února 2011 v 10:49 | Lusney
cody a dylan
Film "Sladký život" byl natočen ve městě Vancouver v Kanadě a děj se točí kolem hlavních postav stejnojmenného seriálu. Divácky oblíbený Cody Martin dostane příležitost účastnit se prestižní stáže, ale když jeho bratr Zack Martin zničí cenné vybavení, chudáka Codyho ze stáže "vyrazí".

Po tomto Zackově "incidentu" se chce Cody se Zackem zapojit do projektu Gemini, což je výzkumné centrum, které umožňuje neuvěřitelné věci. Oběma bratrům se propojí mysl a uhádnou vše, co si právě myslí ten druhý. Když se jednomu z dvojčat něco stane, to druhé, tedy např. Cody, to ucítí stejně jako on. To pomáhá ke sblížení Codyho se Zackem, ale zároveň to otevírá veliké nebezpečí, které si bratři neuvědomují.

V USA proběhne premiéra již v březnu - 25.3. 2011. Samozřejmě se nemůžu dočkat, až ji uvíme také v ČR. Jak jste na tom vy?

Lusney

Můj zdroj: (c)

Film TSLOD bude mít premiéru 25.3.2011

6. února 2011 v 10:29 | Lusney
cody a dylan
Nadcházející film "The Suite Life Movie", založený na seriálu Sladký život na moři, bude mít slavnostní premiéru 25.3. 2011. Alespoň to tvrdí nejnovější informace. Ve filmu hrají hlavní role Cole a Dylan Sprousovi a kromě nich také Brenda Song, Debby Ryan, Matthew Timmons a Phill Lewis.

Děj se točí kolem vztahu mezi Zackem a Codym, jejichž myšlení se náhle stane propojeným víc než kdy předtím. Sice to může na první pohled vypadat jako skvělá výhoda, ale Zacka a Codyho to přivede k velkému nebezpečí...

Lusney

PS:Prosím hlasujte pro Demi Lovato tady!

Můj zdroj: (c)

Nezapomeňte se dnes dívat na 7.díl Sladký život na palubě!!!

5. října 2010 v 7:10 | Lusney
tslod
Dnes v 11.25 uvede DC 7.díl TSLOD! Nezapomeňte se dívat.Díl má název Parrot Island.

Lusney :)

Nový seriál!Sladký život na palubě

2. října 2010 v 14:41 | Lusney
tslod
Nová řada seriálu, pondělí 4. října v 11:25 hod.

Seriál "Sladký život na palubě" je zpátky s novou řadou
od pondělí 4. října v 11:25 hod.

V tomto akčně-komediálním seriálu, který je následovníkem populárního seriálu "Sladký život Zacka a Codyho" televizní stanice Disney Channel, se teenagerská dvojčata Zack a Cody Martinovi a rozmazlená hotelová dědička London Tipton nalodí na luxusní loď SS Tipton vlastněnou Londoniným otcem, která pluje kolem světa spolu s turisty a studenty, kteří na ní navštěvují školu Seven Seas High. Svědomitý pan Moseby je nadšen svým přeřazením z hotelu Tipton do pozice hotelového manažera na lodi. Avšak rychle ze svého nadšení vystřízliví, když zjistí, že Zack, Cody a London jsou také na palubě. Na scéně se brzy objeví Londonina nová spolubydlící Bailey, sladká dívka z malého jižanského města, toužící po nových zážitcích.

Nepropásni možnost vidět novou řadu "Sladkého života na palubě" od pondělí 4. října v 11:25 hod.

Promo video:

First Promo:The Suite Life on Deck

20. září 2010 v 20:19 | Lusney
zac
Asi už někteří vědí ,že DC se rozhodlo uvést v říjnu Sladký život na palubě :).A tady máte první české promo.

Lusney :)
 
 

Reklama