Novinky

DC připravuje nový seriál Violetta

2. října 2011 v 12:09 | Lusney
Disney Channel bude pracovat na první koprodukčním seriálu s Latinskou Amerikou "Violetta". Podle znění According.com bude "show o teenagerce, která se z Evropy přestěhuje do Buenos Aires, kde bude hledat přátele, lásku a hudbu."
Show se bude vysílat roku 2012 v Evropě, Latinské Americe, Africe a Blízkém východě. Brzy vám přineseme další informace.

Lusney

PS:Nazepomeňte se přihlásit do SONC!

Bridgit Mendler “We Can Change The World”

13. června 2011 v 17:51 | Lusney


Bridgit Mendler nahrála nový song s názvem "We Can Change The World" (Můžeme změnit svět) pro Disneyho kampaň Friends for Change. Hudební video mělo premiéru v Americe včera na Disney Channel.

Debby Ryan v novém DC seriálu

13. června 2011 v 17:39 | Lusney


Disney Channel zahájil výrobu nového seriálu s názvem "Jessie", kde uvidíme v hlavní roli skvělou Debby Ryan, kterou známe ze seriálu Sladký život na moři, který v Americe již skončil. V seriálu, který bude mít premiéru na podzim, hraje Debby mladou dívku, která se stěhuje z Texasu do New Yorku, kde se stane "chůvou" čtyř dětí.

Oficiální popis seriálu:
"Jessie je dívka z maloměsta s velkými sny, která zažije dobrodružství na celý život, když se rozhodne opustit Texas a přestěhovat se do New Yorku, města nočního života. Je nadšená, když hned po příjezdu získá práci jako chůva a nastěhuje se do domu manželů Morgana a Pandory a k jejich čtyřem dětem,Emmě, Ravimu, Lukovi a Zurimu, které bude hlídat.

Těšíte se na jeho uvedení v ČR?

Lusney

Elton John na královské svatbě

15. května 2011 v 18:20 | Lusney


Na královskou svatbu prince Williama a Kate byl pozvaný také zpěvák Elton John, který pro Disneyho nazpíval několik soundtracků. Slavný zpěvák a nositel Řádu britského impéria dorazil v 10:50 hodin se svým manželem. I přes původní informace o svatbě Elton nezazpíval, ale pouze se přidal ke sboru, který ohlašoval příchod svatebčanů.

Viděli jste svatbu? Jak se vám líbila? A co si myslíte o Eltonu Johnovi?

Phineas & Ferb

16. dubna 2011 v 15:20 | Lusney
Programový speciál, pondělí 11. - neděle 17. dubna
"Phineas & Ferb" si letos v dubnu pořádně užijí v programovém speciálu "Phineas & Ferb Juke Box" od pondělí 11 do neděle 17. dubna.
V programovém speciálu uslyšíte tu nejlepší hudbu ve stylu Phinease a Ferba - směsici tematických epizod a video klipů těch nejlepších písniček!
Nepropásni "Phineas & Ferb" Juke Box od pondělí 11. do neděle 17. dubna. Klíčové epizody vysíláme ve všední dny v 6:00, 9:15, 13:10 a 16:05 a o víkendu v 7:15, 11:10, 15:30 a 17:30.

Lusney

Ashley si zesvětlila vlasy

14. dubna 2011 v 16:49 | Lusney
Ashley Tisdale vystupovala v PIX11 Morning News v New Yorku City, kde zároveň ukázala čekájícím paparazi nový, světlejší odstín svých vlasů. Ashley v show vystupovala kvůli podpoře jejího seriálu "Hellcats" a zároveň i nového filmu od Disney "Sharpay´s Fabulous Adventure." Ashley se o návštěvě NYC vyjádřila na Twitteru:"Vstávám brzo! Dneska je vyčerpávající den....Vystupuji v nějakých ranních show a potom nákupy! Jupí!" Připravte se na "Sharpay´s Fabulous Adventure!". Co říkáte na změnu? :)

Lusney

Bridgit Mendler v pořadu "Live With Regis and Kelly"

13. dubna 2011 v 17:09 | Lusney
Disney hvězda Bridgit Mendler účinkovala jako host v show "Live With Regis And Kelly" 11. dubna 2011. Ještě před studiem si 18ti-letá herečka udělala čas na setkání s fanoušky, se kterými se jak vyfotila, tak se jim i podepsala. Bridgit vystupovala v show kvůli podpoře jejího nového filmu od Disney, "Lemonade Mouth." Premiéra filmu je v USA naplánována na 15. dubna, soundtrack vychází už 12. dubna. Budete sledovat "Lemonade Mouth?"
Lusney

DC dolls

4. dubna 2011 v 16:29 | Lusney


1.Sharpay Evans (HMS 1,2,3)
2.CeCe Jokes (Na parket !)
3.Rocky Blue (Na parket !)
4.Sonny Munroe (SWATC)
5.Hannah Montana (HM)
6.Alex Russo (WOWP)

Která se Vám líbí nejvíce?

Lusney

Chelsea Kane jde zkoušet

26. března 2011 v 20:50 | Lusney
Chelsea Kane je jedna z účinkujících v televizní show Dancing With The Stars. Nedávno byla přistižena, jak příchází do studia pilně cvičit. Chelsea za posledních pár týdnů nacvičovala na soutěž opravdu tvrdě a doufá, že se jí vše povede a spřátelí se všemi svými novými kolegy. První epizoda se bude vysílat 21. března na ABC. Fandíte Chelsea nebo máte jiného favorita?

LusneyKonec vztahu Joe Jonase s Ashley Greene!

26. března 2011 v 19:59 | Lusney
Vztah mezi Joe Jonasem a Ashely Greene definitivně skončil. I když byl zpěvák z kapely Jonas Brothers Joe do Ashely opravdu zamilovaný až po uši, mezi nimi to opravdu skončilo. Prý by se měli stýkat spíše jako kamarádi.Joeova oficiální zprávu, že je všemu opravdu konec:


"Mohu Vám potvrdit, že my dva jsme se opravdu rozešli a dál to nebudu komentovat".


Jste z jejich rozchodu smutní? Měli jste tuto dvojici rádi, nebo ne?

Lusney
-

2.série Zeke a Luther

13. března 2011 v 10:49 | Lusney
Startuje 19.3.2011
Druhá řada seriálu "Zeke a Luther" se přivalí na vaše obrazovky v sobotu 19. března v 8:35 a rovnou s dvojitou epizodou.
V disneyovském komediálním seriálu "Zeke a Luther" uvidíš Zekeho a Luthera - 15leté kamarády na život a na smrt, kteří udělají vše pro to, aby se z nich stali světoznámí skateboardeři. Sláva a bohatství jsou sice ještě hodně daleko, ale tihle hoši míří vysoko a nenechají se jen tak zastrašit pochybovači ani drobnými porážkami.

Lusney :)Ash a Van na Academy Awards Party

10. března 2011 v 18:39 | Lusney
Disney hvězdy Vanessa Hudgens a Ashley Tisdale přijeli na 2011 Annual Elton John Aids Foundation Academy Awards Viewing Party, která se konala 27. února 2011. Akce se konala v The Pacific Design Center v Západním Hollywoodu v Kalifornii.
Obě dvě dámy na červeném koberci doslova zářily a dokonce spolu zapózovaly, fotografům poslaly stejně nádherné úsměvy s doslova stejnými očními stíny a rtěnkou. Která z dam byla podle vás oblečená lépe?
Lusney :)

Můj zdroj: (c)
Váš zdroj:

Vanessa na premiéře filmu Beastly

6. března 2011 v 16:19 | Lusney
24. února 2011 dorazila Vanessa Hudgens na premiéru svého nového filmu "Beastly". Premiéra se konala v The Pacific Theatres v The Grove v Los Angeles.

Na premiéře se kromě "Beastly" hvězdy Vanessy ukázali i Alex Pettyfer, Neil Patrick Harris či Mary-Kate Olsen. Film vtrhne do kin 4. března 2011.
Lusney

Můj zdroj: (c)

Váš zdroj:

Pravidla Podle Candace

3. března 2011 v 19:59 | Lusney

Programový speciál, sobota 5. a neděle 6. března od 9:25.
Disney Channel se rozhodl věnovat březnové epizody seriálu "Phineas & Ferb" Candace a jejímu pohledu na svět. Začínáme v sobotu 5. března v 9:25.
Candace je starší sestrou Phinease a Ferba a je nejstarším dítětem v rodině Flynnů-Fletcherů. Veškerá náplň jejího dne většinou spočívá ve snaze o to, udělat svému bratrovi a nevlastnímu bratrovi co největší průšvih u jejich matky, Lindy Flynnové. Většinou se jí to ale nepodaří, protože ve chvíli, kdy s matkou dorazí, aby jí ukázala, co zase tropí, ti dva již vypadají úplně nevinně a normálně.
Nepropásni skvělé hlášky, které se v těchhle epizodách s Candace objeví. Disney Channel je vysílá od 9:25 hodin v sobotu 5. a v neděli 6. března. Tyhle vtipné epizody pak budou pokračovat každý pátek v 16:05.

Týden módy na DC

3. března 2011 v 19:49 | Lusney


Disney pořádá Týden módy od soboty 5. do neděle 13. března.

Módní ikona Candice ti během Týdne módy prozradí své tipy na to, jak se oblékat. Těš se taky na oblíbené seriály "Hannah Montana", "Kouzelníci z Waverly", "Jonas L. A." a "Hodně štěstí, Charlie", jejichž hlavním tématem bude jak jinak než móda.
Zbrusu nové šik příběhy se na Disney Channelu objeví v průběhu celého Týdne módy, díky nim můžeš dosáhnout skvělého looku Disney hvězd! A nezapomeňte na naši online soutěž "Hannah Montana Style".
Nepropásni skvělé módní díly svých oblíbených pořadů od 10:20 v sobotu 5. a v neděli 6. března a od 17 hodin během celého týdne a od 9:25 v sobotu 12. a v neděli 13. března.

Justin Bieber bude mít voskovou figurínu

27. února 2011 v 18:19 | Lusney
S Justinem Bieberem se brzy setkáte i v Londýně v kabinetu Madame Tussauds, v muzeu voskových figurín. Figurína popové hvězdy už je vytvořena a nyní se čeká jen na její uvedení. Justinova vosková figurína stála téměř 100.000 dolarů, takže to bude stát za to! Buďte na pozoru, figurína by mohla být odhalena už v březnu!

V dalších měsících můžete také očekávat odhalení Justinových figurín u Madame Tussauds i v Amsterdamu a v New Yorku.

Lusney

Můj zdroj: (c)

Vanessa mluví o svých vysněných svatebních šatech

27. února 2011 v 17:49 | Lusney

Vanessa Hudgens by sice mohla být singl, ale to ji rozhodně nemůže zastavit v tom, aby si snila o svých svatebních šatech, které by si ráda na svou svatbu oblékla. Zde mám něco, co o tom řekla People Magazine:

.
"Chci, aby mě na mou svatbu oblékl Marchesa. Musím pořád na jejich krajkované šaty. Kdokoliv by mohl být šťastný, kdyby měl na své svatbě šaty právě od Marchesy. Opravdu nevím, kdy se budu vdávat, ale když už, tak v Georgii. Aspoň se nebudu muset hádat, kde to bude!"

Lusney

Můj zdroj: (c)

Na premiéře Never Say Never

15. února 2011 v 12:59 | Lusney
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Našla jsem pár fotek z premiéry filmu Justina Biebera "Never Say Never".Podle mě to nejvíce slušelo Seleně :).

Lusney

Valentýnský Disney Channel

14. února 2011 v 16:39 | Lusney
1
Před chvílí nám začal Valentýnský Disney Channel :)
Na Disney Channelu uvidíš všechny oblíbené pořady - na den svatého Valentýna, v pondělí 14. února od 15:40.
V rámci tohoto programového speciálu uvidíš premiérové epizody oblíbených seriálů, jako je "Hodně štěstí, Charlie" a "Sonny ve velkém světě", ale také opakování klasické disneyovské pohádky "Sněhurka a sedm trpaslíků". Těšit se můžeš také na speciální premiéru posledních tří epizod seriálu "Jonas L. A.".
Nepropásni tenhle úžasný valentýnský program - 14. února od 15:40.

Také Tě čekají nové díly Sonny a Hodně štěstí Charlie :)

Zac má zase jinou =(

6. února 2011 v 11:39 | Lusney
zac efron
Pár zvaný Zanessa, který po několik let představoval romantickou dvojici Hollywoodu, je už nejspíš vážně minulostí. Zac Efron byl totiž nedávno spatřen s jinou ženou, Teresou Palmer - tu mohou fanoušci Disneyho znát z filmu Čarodějův učeň. Byli spolu viděni recepci jednoho z filmů, v němž Teresa hraje, a později také v nočním klubu.

Co si o tom myslíte? Může být Teresa Palmer pro Zaca Efrona dobrá přítelkyně? Jste smutní, že je páru Zanessa konec?Víte jak mě to naštvalo ,když jsem zjistila ,že Zac a Vanessa už opravdu nejsou spolu?Hrůůza :(.

Lusney

Můj zdroj: (c)

Zac Efron na basketballu

4. února 2011 v 11:29 | Lusney
zac efron
Zac Efron a George Lopez byli společně vyfoceni na basketballové hře 30. ledna 2011 v Los Angeles. Seděli vedle sebe a zdá se, že si užívali skvělou hru!
Zac Efron, který se prvotně proslavil jako Troy Bolton v sérii High School Musical, stále získává nabídky na nové role a jeho kariéra slušně roste.

Lusney

Můj zdroj: (c)

2 nové epizody Phinias & Ferb v USA

4. února 2011 v 10:49 | Lusney
phinias a ferb
Již 11. února bude americký Disney Channel vysílat 2 zbrusu nové epizody populárního animovaného seriálu Phineas a Ferb. První díl, nazvaný "Make Play" se zaměřuje zejména na Candy. Ta si totiž prohodí místo s princeznou, která vypadá úplně stejně jako ona. Naštěstí jsou tu ale Phineas a Ferb, kteří Candy svým dováděním "uchrání" před užíváním si princeznovského života. Tito malí stavitelé zároveň začínají pracovat na další velestavbě, obřím hudebním automatu naplněném skutečnými živými hudebními kapelami. Mezitím se doktor Doofenshmirt opět pokouší uvést své ďábelské vynálezy do praxe.
Druhý díl, nazvaný "Candace Gets Busted", se opět zaměřuje především na Candy.Další informace nemám.

Lusney :)

Můj zdroj: (c)

Víkend plný nových dílů!

4. února 2011 v 10:29 | Lusney
jake & blake
Víkend bude zas o něco výjimečnější - Disney Channel začíná vysílat premiérové epizody tvých oblíbených pořadů.

Tento měsíc se můžeš těšit na nové dvojepizody seriálů "Hodně štěstí, Charlie", "Sladký život na moři" a "Hannah Montana navěky"! Každý pátek se také můžeš těšit na jeden skvělý film. Začínáme s filmem "16 přání".

Čekají tě také 4 nové epizody seriálu "Jake a Blake" od 17:30 v pátek 18. února.

Lusney

Pukni smíchy!

4. února 2011 v 10:19 | Lusney
phinias a ferb
Disney Channel přetváří úterky. Od 1. února 16:05 jsou úterky časem pro pořádnou dávku smíchu s trojitými epizodami tvých oblíbených show!

Disney Channel bude vysílat komediální epizody seriálů "Hannah Montana", "Hodně štěstí, Charlie", "Jake a Blake" a "Phineas a Ferb" a také zábavné celovečerní filmy, jako je třeba "Třináctý rok" či "Bratr rádce". S námi budou úterní večery plné smíchu.

Pukni smíchy s Disney Channelem každé úterý od 1. února v 16:05.

Lusney

Zanessa zase spolu?

1. února 2011 v 17:07 | Lusney
zanessa
Když se zhruba před dvěma měsíci mluvilo o rozchodu Vanessy Hudgens a Zaca Efrona, málokdo tomu chtěl uvěřit. O pár týdnů později se začalo šuškat, že se k sobě zase vrátí, jen jsou moc zaneprázdnění. Tehdy jejich známí prohlašovali:"Nessa a Zac jsou moc zaměstnáni natáčením filmů, takže na sebe nemají čas, ale až si na sebe najdou čas, jejich vztah bude lepší a silnější, než předtím." Nedávno se hlášení známých nejspíš potvrdilo. Zac totiž přiletěl za Vanessou na natáčení a jak recepční hotelu řekl, celý víkend trávili spolu a nemohli být ani na chvíli bez toho druhého. "Když během pobytu čekali na výtah, své čekání si zkracovali dlouhým polibkem a romantickým objetím. Moc jim to slušelo. " usmívá se jedna z uklízeček.Jaký máte názor vy?Já jsem z této zprávy velmi šťastná :).


Chelsea Staub si změnila jméno

5. ledna 2011 v 16:09 | Lusney
chelsea staub
Rozlučte se s Chelsea Staub a přivítejte Chelsea Kane. 21ti-letá herečka si oficiálně změnila své umělecké jméno na Chelsea Kane. Její rodné jméno zní Chelsea Kane Staub, její rodina a přátelé jí znají především jako Chelsea Kane. Svou změnou také chce uzavřít své pusobení na Disney Channel. Seriál JONAS L.A. skončil a tak Chelsea neváhala a hned toho využila, aby si jméno změnila. "Myslím, že to je nejlepší čas na změnu." uvedla v jednom z rozhovorů. V seiálu JONAS hrála Stellu, stylistku skupiny Jonas, kterou ztvárnili Jonas Brothers a fanoušci mnohdy na ni křiknou jejím seriálovým jménem. "Lidé na mě křičí Stello, ale je to zábava, když přijdou malé holčičky a myslí si, že se tak opravdu jmenuju." smívá se Chelsea. Co si myslíte o novém jméně?Já si myslím ,že je dosti velká změna ;) a taky než si zvyknu :D.

Lusney :)

Zanessa se rozešli!

5. ledna 2011 v 15:50 | Lusney
zanessa
Jeden z nejpopulárnějších a nejzamilovanějších párů Hollywoodu "Zanessa" už neexistuje. Vanessa Hudgens a Zac Efron ukončili svůj šťastný vztah rozchodem. Tito dva se poprvé setkali při natáčení hitu High School Musical, po čtyřech letech ale svůj vztah ukončili. Oba dva ještě nedávno mluvili o tom, jak jsou do sebe zamilovaní a jak jim to skvěle klape. Dokud spolu točili High School Musical, byli pořád u sebe a tím mohla láska skvěle klapat. Když se ale od sebe odloučili, vzath už to nevydržel. Zatímco Vanessa natáčí film na Hawai, Zac v New Orleans, USA. Jsou nadále přáteli a my doufáme, že jim přátelství vydrží ještě dlouho :řekla jedna z Vanessy kamarádek. Nám je to moc líto, Zanessu jsme měli rádi a jak to vnímáte vy, jste také smutní, že se rozešli?

Lusney

PUKNĚTE SMÍCHY // KAŽDÉ ÚTERÝ

4. ledna 2011 v 17:45 | Lusney
phinias a ferb
Programový speciál, od úterý 4. ledna v 16:05

Disney Channel mění podobu úterků. Od 4. ledna od 16:05 je úterý časem pro pořádnou dávku smíchu, a to díky trojitým epizodám nejoblíbenějších seriálů.

Uvádíme komediální epizody seriálů "Hannah Montana", "Hodně štěstí, Charlie", "Sonny ve velkém světě" a "Phineas a Ferb", ale také neuvěřitelně vtipné filmy jako "Táta v trapu" a "Bratr rádce". Díky nim budou všechny tvoje úterní večery plné smíchu a chichotání.

Pukněte smíchy s Disney Channelem. Každé úterý od 4. ledna v 16:05 hodin.

Návštěvnost (1)

15. prosince 2010 v 18:23 | Lusney
jake & blake
29.11. 2010 - 5.12. 2010
Pondělí: 3
Úterý: 3
Středa: 6
Čtvrtek: 3
Pátek: 7
Sobota: 7
Neděle: 9

Celkem: 38

Děkujíí :)

Lusney :)

Mám super zprávu..!

24. září 2010 v 21:39 | Lusney
camp rock 2
Mám super zprávu pro ty ,kteří nemají DC a chtějí strašně mooc vidět Camp Rock 2!Je to tu!TV Prima tenhle film vysílá ZÍTRA V 13:50!!Takže si tohle pěkně rychle zapiště! :)

Lusney :)

Nezapomeňte se zítra dívat na..

24. září 2010 v 21:29 | Lusney
Nezapomeňte ,že i zítra nás čekají nějaké ty nové díly ;)..

hm-forever
Zítra nás čeká 3.díl Hanny Montany Navždy :)
Bude se vysílat: 10:00 Tak nezapomeňte! ;)

2x4
Také Jonas L.A. má zítra nový díl a to už 4. :)
Dívejte se v 11:00 :)

3x12
Ale koho to tu máme.Konečně díl s Shakirou.Jinak už 12 díl 3.série :)
Ale tenhle díl bude až v neděli v 17:30 :)

A jako poslední Sonny :)
2x8
Myslím ,že to bude zajímavý díl :).Jinak 8.:)
Bude se vysílat v 15:30.

Takže nezapomeňte si to zapsat ať o nějaký díl nepříjdete!

Vaše Lusney :)

Today!

11. září 2010 v 7:59 | Lusney

Hollywood víkend

9. září 2010 v 19:09 | Lusney
sonny
Takzvaný "Hollywoodský víkend" si vyžádal pozornost i z naší strany. DC pro vás připravujeskvělé dva dny plné novinek ze světa Disneyho! Doufám, že se těšíte stejně tak jako já, protože kromě velkého množství aktualit zde si každý fanoušek Disneyho seriálů přijde na své! Nezapomeňte na start nové série Sonny ve velkém světě a Jonas L.A.!

Hot or Not?!

5. září 2010 v 17:41 | Lusney
1
Hlasování C.Č.
____________________

Photo of month:September

5. září 2010 v 17:39 | Lusney
1
Hlasování C.Č.
_____________________

Nikki Reed viceprezidentkou DC

5. září 2010 v 17:09 | Lusney
sonny
Právě jsem se dočetla na jedné internetové stance ,že novou viceprezidentkou DC by se měla stát Nikki Reed (můžete ji znát z Twilight Sagy).

Bude dohlížet na vývoj seriálů a programování.

Lusney .)
 
 

Reklama