Miley Cyrus

Nové plakáty k Mileynimu filmu "LOL"

4. února 2012 v 9:59 | Lusney
Mám pro Vás dva nové plakáty k novému filmu s Miley Cyrus "LOL". Jedná se o jakéhosi amerického "bratříčka" původního francouzského filmu se stejným názvem. Vedle Miley Cyrus ve filmu uvidíme také Demi Moore, Ashley Greene a Douglas Booth.

Popis filmu:
Lola a její přátelé žijí ve světě, který propojuje iTunes, YouTube a Facebook. Zásadně na ně nemají vliv autoritativní a někdy zmatení rodiče, ale jejich střední škola, kde prožívají přátelství a taky první lásku. Když si Lolina máma Anne čistě "náhodou" přečte deník své dospívající dcery plný různých pikantností, zjistí, že jí Lola už asi neříká úplně všechno. LOL je příběhem rodičů a dětí moderní doby plný zábavných a upřímných okamžiků.


imagebam.comimagebam.com

Trailer k filmu :

Tak jak se těšíte na film ? :) Jsem na něj zvědavá, vypadá dobře. :)

Lusney

Miley rozjela turné

15. května 2011 v 20:19 | Lusney


Již 29. dubna odehrála Miley Cyrus svůj první koncert ze svého očekávaného turné "Gypsy Heart Tour". Zahajovací show se konala v Ekvádoru a už dopředu se vědělo, že Miley odvede skvělou práci. Fanoušci byli nadšení a Miley dojatá k slzám. Jak fanoušci zjistili, během koncertů Miley vymění 4 outfity a zazpívá 19 písniček. Nezapomene na své velké hity, jako například Party In The USA, Can´t Be Tamed či The Climb. Miley se na turné hodně těšila. Chtěli byste, aby přijela i k nám?

Lusney :)

Billy Ray Cyrus stáhnul žádost o rozvod

4. dubna 2011 v 16:09 | Lusney
Velkou radost má určitě celá rodina Cyrusů. Billy Ray totiž před pár dny stáhnul žádost o rozvod. Rodiče Miley Cyrus podali žádost o rozvod na podzim 2010. Billy Ray a Leticia Tish tehdy uvedli jako důvod neslučitelné rozdíly, později Billy prohlásil, že se rozešli kvůli seriálu Hannah Montana. Nyní se ale po delší době vše zase urovnalo a teďka v neděli byla rodinka viděna, jak jdou spolu do kavárny. Billy Ray také řekl, že Miley pracuje na novém albu a že se moc těší na nadcházející tour.

Lusney

Přípravy na tour jsou v plném proudu!

26. března 2011 v 21:09 | Lusney
Miley Cyrus nedávno oznámila, že tento rok hodlá jet tour. Informace se potvrdila a už tohle pondělí začala 18ti-letá zpěvačka pořádně makat v tanečním studiu. Několik jejich tanečníků se už o tom zmínilo prostřednictvím Twitteru a jeden z nich zveřejnil i fotku oblečení, co by mohla mít Miley na sobě. Miley známý, Alison Silva, zveřejnil už první dvě data turné a to pro Brazílii, kde uskuteční dva koncerty-13. a následně pak 14. května. Další zastávky jsou potvrzeny v celé Jižní Americe, Austrálii a Asii. O Evropě se stále jedná.

Lusney

Miley málem okradli!

26. března 2011 v 20:09 | Lusney
Dost nepříjemnou situaci nedávno zažila Miley Cyrus. Do jejího domu byla zavolána policie poté, co její sousedi oznámili, že na jejich dvorku se pohybuje neznámý muž. Policie okamžitě přijela a zatčen byl 26ti-letý muž jménem Musa Danasabe Ibrahim. Zdroj uvedl:"V ranních hodinách byla k domu Miley sousedů povolána policie. Ibrahim se snažil dostat k Miley domů, ale spletl si domy a omylem vlezl na dvorek jejích sousedů. Ti okamžitě zavolali policii. Miley v té době byla doma." Zloděj nyní sedí ve vazbě a kauce činí zhruba 5 000 dolarů. Ještě štěstí, že se Miley nic nestalo.

Lusney

Miley na Haiti

10. března 2011 v 18:09 | Lusney


Miley Cyrus nedávno převzala cenu za své dobré skutky a hned dělá další. Je to už rok, co se zhruba 80 umělců sešlo, aby nahrálo remake songu z 80. let "We Are The World" a to pro Haiti. Mezi nima nechyběla právě Miley, ale ani Jonas Brothers. 18ti-letá zpěvačka a herečka se koncem února na Haiti vypravila a kromě setkání s fanoušky pomáhala dětem, které následkem zemětřesení ztratily sluch či zrak. Pro Miley to prý byla úžasná zkušenost a my jsme za to velmi rádi. Podívejte se na pár fotek níže:

-
Pomohli jste už nějaké postižené oblasti Haiti?

Můj zdroj: (c)

Váš zdroj:

Billy Ray Cyrus promluvil o seriálu "Hannah Montana"

18. února 2011 v 10:39 | Lusney
miley s billim rayem
Skvělý herec a zpěvák je více než nešťastný z toho, že si vůbec kdy zahrál se svojí dcerou Miley Cyrus v původním seriálu Disney Channel "Hannah Montana".Během rozhovoru se zahraničním časopisem GQ,reportér řekl, že postava Bobbyho Raye určitě sblížila několik rodin a také se zeptal, jestli si myslí to samé.Zde je to, co Billy Ray odpověděl:

Ach, to v žádném případě. Tento seriál zničil moji rodinu.
Povím vám proč tento za****ý seriál vše zničil. Všichni si myslíte, že tento seriál je rodinný, to možná ano, ale já se rozhodně dobře necítím, musel sem kvůli němu přibírat na váze a taky jsem s Miley během natáčení byl daleko od naší rodiny. Ale to není vše, proč mi tento seriál rodinu zničil.

A opravdu to není vše.Billy Ray také řekl, že si nyní přeje, aby se Hannah Montana nikdy nezačala natáčet.

Nerad to říkám, ale
přál bych si, aby se seriál nikdy nezačal točit.
Jo.
Já bych to všechno vrátil nejraději zpět.
Pro mou
rodinu, aby byli všichni zkrátka v pořádku, zdraví, šťastní, ano, to by bylo úžasné.Sakra,jo.Já bych to všechno smazal, kdyby to šlo.

Co si o tom myslíte Vy?Mě osobně to dost překvapilo!

Lusney

A nezapomeňte hlasnout pro Demi Lovato tady!

Můj zdroj: (c)

Miley na Grammy 2011

15. února 2011 v 12:19 | Lusney

miley grammy 2011
Miley měla nádherné šaty na Grammy 2011.Opravdu jí to slušelo!

A co si myslíte Vy o outfitu Miley Vy?

A tady jsou ještě nějaké fotky z Grammy awards 2011:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lusney

Miley hostem Suturday Night Live

15. února 2011 v 11:59 | Lusney
miley
Miley Cyrus byla pozvána na Saturday Night Live, konkrétněji až do epizody, která se bude vysílat 05.3.2011. Miley ale nebude v show jako hudební host, prý má celou show jenom vtipkovat.

Myslíte si, že to bude zábava? Také se mluví o "Miley Cyrus Show", která by ale nezískala pevný vysílací čas, byla jen součástí epizody, ve které bude Miley jako host. Co si myslíte, bude to zajímavé?

Lusney

Můj zdroj: (c)

Miley fandí Jamba Juice

15. února 2011 v 11:52 | Lusney
miley
Miley Cyrus byla tento měsíc v Kalifornii přistižena, jak si jde koupit něco do Jamba Juice. I když byla Miley v obležení novinářů ,tak přesto byla v dobré náladě, zde se nezdá, že by byla pozorností paparazzi nadšená. Třeba jen nechtěla, aby ji fotili zrovna v ten den.

Lusney

Můj zdroj: (c)

Miley s novým pejskem

14. února 2011 v 10:19 | Lusney
miley
10.2.2011 ho představila světu. Novináři ji zastihli, když se projížděla po Toluca Lake a Miley ochotně vystoupila z auta a novinářům zapózovala. Chystala se k odjezdu, ale jeden z novinářů k ní ještě rychle přiskočil a zeptal se jí, jak se jí daří a jak se jmenuje její pejsek. Miley se usmála a odpověděla, že se má dobře a že štěně se jmenuje Lyla. Nakonec novinářům zamávala a odjela. Co si myslíte o jméně Lyla?Vypadá to ,že Miley se daří už líp :).Co si o tom myslíte Vy?

Lusney :)

PS:Pejsek je roztomilý! :)

Můj zdroj: (c)

Miley má nového kluka

14. února 2011 v 10:09 | Lusney
miley+joshua
Miley Cyrus byla viděna s novým přítelem Joshua Bowmanem dne 8.února 2011 v Los Angeles, Kalifornie. Joshua hraje s Miley v novém filmu "So Undercover".

Tak co si myslíte o tomto párečku?

Lusney

Můj zdroj: (c)

Plány Miley na rok 2011

6. února 2011 v 10:39 | Lusney
miley
Ken Baker, známý novinář, nedávno zveřejnil na Twitteru pár zpráv, které se týkají hudebních plánů Miley Cyrus. Hvězda Hannah Montany by tento rok měla vyjet na světové tour a vydat nové album. Sama Miley nedávno pronesla, že by chtěla jet šňůru koncertů a potkávat všechny své úžasné fanoušky po celém světě. Má taky spousty skvělé hudby, kterou chce předvést světu a těší se na všechny reakce. Smutnou zprávou ale je, že nenahraje duet s Nickem Jonasem. První hudební zastávkou bude Brazílie a pak festival Rock In Rio v Madridu. Doufejme, že se dostane i k nám. Těšíte se, až Miley zveřejní novou hudbu?

Lusney

PS:Prosím hlasujte pro Demi Lovato zde!

Můj zdroj: (c)

Miley byla nominována

4. února 2011 v 10:39 | Lusney
miley+liam
Miley Cyrus byla nominována na Razzie Awards 2011 za její práci ve filmu "The Last Song". Razzie Awards jsou ceny za herecké výkony, většinou se tedy jedná o pozitivní než negativní reklamu. Zde jsou všichni kandidáti ročníku 2011 na nejlepší herečku:

Jennifer Aniston: '"He Bounty Hunter" 
Miley Cyrus: "The Last Song" 
Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis, Cynthia Nixon: "Sex & The City 2" 
Megan Fox: "Jonah Hex" 
Kristen Stewart "Twilight Saga: Eclipse"

O kom si myslíte, že by si nejvíce zasloužil cenu?

Lusney

Můj zdroj: (c)

Miley chystá nový film!

20. ledna 2011 v 16:57 | Lusney
miley
Miley Cyrus připravuje nový film-Wake. Smlouvu podepsala zhruba před rokem ,ale k natáčení se dostává až teď. Je vidět, že se Miley opravdu hodně snaží zbavit svého alter ega Hannah Montany, protože Wake spadá do hororového žánru. Miley si střihne roli dospívající dívky, která trpí vážnou nemocí. Když v jejím okolí někdo usne, omdlí a přenese se do jeho snu. Režisér Christopher Landon mluví o filmu jako o velkém projektu, který by Miley umožnil dostat se mezi do popularity mezi staršími diváky. "Rozhodně to bude něco, co nebude pro malé děti. Má to určitý strašidelný prvek...hlavní hrdinka svoji nemoc bere jako nějaké prokletí." Miley momentálně natáčí svůj film So Undercover, ve kterém hraje akční agentku.Názor na Miley je ,že je všestranná herečka a zvládne různé žánry a co myslíte vy, hodí se tahle role k Miley?


Kopírovat se zdrojem!


Miley dnes slaví 18-tiny :)

23. listopadu 2010 v 20:39 | Lusney
miley
Vycházející hvězda Disney Channel Miley Cyrus má dnes 23. listopadu slaví 18. narozeniny, ale oslavit se je rozhodla již pár dní předem. Proto se po akci  American Music Awards, která se konala 21. listopadu, společně s hrstkou svých přátel odebrala do Trousdale v Los Angeles, kde rozjela soukromou párty. Na ní samozřejmě nesměl chybět bývalý kolega Jason Earles, ale ani Demi Moore nebo AJ Michalka. Podle dostupných informací na akci Miley společně se svojí matkou předvedla dokonce skvělou taneční choreografii!Miley vystoupí na American Music Awards

19. listopadu 2010 v 17:59 | Lusney
miley
Miley Cyrus, kterou jste mohli před pár dny vidět na kanále MTV na akci MTV EMAs, se už nyní může připravovat na další podobnou událost. Podle nejnovějších zpráv totiž vystoupí na American Music Awards společně s další známou Disneyho zpěvačkou - Taylor Swift. Stejně tak je očekávaná účast Rihanny, Pink, Ushera a dalších známých celebrit. American Music Awards budou moct američtí diváci sledovat na stanici ABC už 21. listopadu. Jakou písničku podle vás Miley předvede? :)

Lusney :)

 
 

Reklama