Červen 2011

Nový seriál "Náhody" měl premiéru!

13. června 2011 v 17:59 | Lusney |  Sonny ve velkém světě (SWAC)
Disneyho hvězdy mají nejspíše povinost šířit informace o nových seriálech z dílny Disney Channel, protože se objevily zprávy na Twitterech Mitchela Mussa (Pair of Kings) a Debby Ryan (Sladký život na moři, Jessie) o premiéře nového seriálu "Náhody".
-
Jedná se o "spinn-off" oblíbeného seriálu "Sonny ve velkém světě", jehož tváří byla mladá herečka a zpěvačka Demi Lovato, která se již na seriálu nechce podílet. Naštěstí se Disney rozhodl se seriálem pokračovat takovou formou, kde již nemusí Demi účinkovat!

Bridgit Mendler “We Can Change The World”

13. června 2011 v 17:51 | Lusney |  Novinky


Bridgit Mendler nahrála nový song s názvem "We Can Change The World" (Můžeme změnit svět) pro Disneyho kampaň Friends for Change. Hudební video mělo premiéru v Americe včera na Disney Channel.


Debby Ryan v novém DC seriálu

13. června 2011 v 17:39 | Lusney |  Novinky


Disney Channel zahájil výrobu nového seriálu s názvem "Jessie", kde uvidíme v hlavní roli skvělou Debby Ryan, kterou známe ze seriálu Sladký život na moři, který v Americe již skončil. V seriálu, který bude mít premiéru na podzim, hraje Debby mladou dívku, která se stěhuje z Texasu do New Yorku, kde se stane "chůvou" čtyř dětí.

Oficiální popis seriálu:
"Jessie je dívka z maloměsta s velkými sny, která zažije dobrodružství na celý život, když se rozhodne opustit Texas a přestěhovat se do New Yorku, města nočního života. Je nadšená, když hned po příjezdu získá práci jako chůva a nastěhuje se do domu manželů Morgana a Pandory a k jejich čtyřem dětem,Emmě, Ravimu, Lukovi a Zurimu, které bude hlídat.

Těšíte se na jeho uvedení v ČR?

Lusney

Hot or Not? (July 2011)

13. června 2011 v 17:29 | Lusney
HOT or NOT?
Omlouvám se..

13. června 2011 v 16:49 | Lusney


..ale vůbec nestíhám! Jen co příjdu domů ze školy ,tak valím doučovat.Přijdu z doučování a jsem ráda ,že se stihnu naučit na dlaší den a pak jít spát a zítra na novo. Jenže ten dotyčný co ho doučuju ,tak má cosi s rukou ,takže ho asi týden nebudu doučovat ,a tak má KONEČNĚ čas na blog! Takže dneska tu můžute čekat spousty článků ,tak doufám ,že se těšíte! =)

Lusney <3