Leden 2011

Demi sleduje HM

31. ledna 2011 v 16:59 | Lusney |  Demi Lovato
demi lovato
Demi Lovato, která nyní pobývá v léčebně, si podle doktorů v nemocnici nenechala ujít finálovou epizodu Hannah Montany. Jedna doktorka prohlásila:"Demi Lovato sledovala se svojí rodinou poslední finálovou epizodu seriálu Hannah Montana Forever. V době, kdy v TV běželo předávání Zlatých Glóbů, tak seděla nepřetržitě u televize a sledovala Disney Channel." Matka 18ti-leté herečky a zpěvačky nedávno uvedla, že Demi strašně obdivuje Miley Cyrus a přímo miluje seriál Hannah Montana. Z Miley a Demi jsou také jedny z nejlepších kamarádek v Hollywoodu a jak o sobě navzájem říkají, ta druhá je strašné zlatíčko. Jejich přátelství jim velmi přeji a těším se, až finále Hannah Montany bude i u nás. =)

LusneySelena natáčí španělské album

20. ledna 2011 v 17:19 | Lusney |  Selena Gomez
selena
Disney hvězda, Selena Gomez, nahrává nové album. Svůj rodný jazyk ,ale vymění za španělštinu. 18ti-letá star tento jazyk doslova miluje. Podle rodokmenu má prý španělské předky, takže by toho chtěla nějak využít. Na twitter nedávno napsala i kousek jedné ze skladeb. Na albu by se jich mělo nacházet 10, jedna je už nahraná. "Spoustu lidí si myslí, že španělštinu neovládám jen proto, že ji neovládá Alex Russo z Kouzelníků. Chci jim dokázat, že se mýlí." směje se Selena. Také se tak těšíte, jak to bude znít?

Lusney

Kopírovat se zdrojem!Miley chystá nový film!

20. ledna 2011 v 16:57 | Lusney |  Miley Cyrus
miley
Miley Cyrus připravuje nový film-Wake. Smlouvu podepsala zhruba před rokem ,ale k natáčení se dostává až teď. Je vidět, že se Miley opravdu hodně snaží zbavit svého alter ega Hannah Montany, protože Wake spadá do hororového žánru. Miley si střihne roli dospívající dívky, která trpí vážnou nemocí. Když v jejím okolí někdo usne, omdlí a přenese se do jeho snu. Režisér Christopher Landon mluví o filmu jako o velkém projektu, který by Miley umožnil dostat se mezi do popularity mezi staršími diváky. "Rozhodně to bude něco, co nebude pro malé děti. Má to určitý strašidelný prvek...hlavní hrdinka svoji nemoc bere jako nějaké prokletí." Miley momentálně natáčí svůj film So Undercover, ve kterém hraje akční agentku.Názor na Miley je ,že je všestranná herečka a zvládne různé žánry a co myslíte vy, hodí se tahle role k Miley?


Kopírovat se zdrojem!Selena už má nové songy!

20. ledna 2011 v 16:49 | Lusney |  Selena Gomez

selena
Skvělou novinku nedávno potvrdila 18ti-letá Selena Gomez. Na Twitteru se jí jeden fanoušek zeptal, zda do roku 2011 chystá nové songy, načež Selena odpověděla, že ano. Dokonec je má napsané a jen čekají na nahrání. Můžeme se tak těšit na novou hudbu od téhle skvělé zpěvačky. Jenže Selenu tento rok nečeká jen samé veselí, čeká ji jedna z nejsmutnějších událostí v její kariéře-rozloučení se s Kouzelníky z Waverly Place. Tento rok se totiž odvysílá poslední řada. Seriálová Alex Russo o konci moc mluvit nechce, ale neskrývá, že loučení bude velmi těžké. Tak co těšíte na nové písničky? A také Vás mrzí konec Kouzelníků?

Lusney
Omlouvám se..

20. ledna 2011 v 15:49 | Lusney |  Ostatní
1
Omlouvám se ,ale tento ani minulý týden jsem neměla čas vůbec na blog.Pořád jsem se učila a vyplatilo se ;).Ano ano naslibované novinky jsem si nahrnula a teď už jen je dát na blog :).Doufám ,že jste na nové novinky natěšeni :).

Lusney

Celý víkend bez blogování!

7. ledna 2011 v 15:09 | Lusney |  Ostatní
sonny
Omlouvám se ,ale celý víkend budu bez pc ,takže tu nečekejte nic.Možná až v neděli ;).A Affs prosím nemazat!Děkuji :).Rozhodla jsem se ,že udělám nábor Affs :).Tak jo užívejte si víkendu dokud zase neskončí :( :D.Páá

Lusney :)

Prosím

5. ledna 2011 v 16:39 | Lusney |  Ostatní
sg
Prosím umíte někdo udělat klikací ikonku?Prosím udělal by mi je prosím někdo?Děkuji :)

Lusney

Demi dojede tour tento rok

5. ledna 2011 v 16:29 | Lusney |  Demi Lovato
demi lovato
Demi Lovato opustila v říjnu 2010 tour, které jela s Jonas Brothers a obsazením Camp Rocku 2. Důvodem byla docela obyčejná facka, kterou Demi vlepila jedné z tanečnic. Ihned poté Demi nastoupila do léčebny a tour nedojela. 18ti-letá "Mitchie Torres" své fanoušky nechtěla vidět zklamané ,a tak hned uvažuje o tom, že zbývající koncerty odjede v co nejbližším možném termínu. Po návratu z léčebny si ale volného času moc neužije. Čeká ji natáčení nového alba a natáčení seriálu Sonny With A Chance. Demi se nedávno objevila na veřejnosti když strávila Vánoce se svou rodinou. Po svátcích se ale do ústavu vrátila. Tak doufám, že se vrátí co nejdříve a potěší své fanoušky mnoha koncerty.Přeji brzké navrácení domů! :)

Lusney


Diplom pro Affs LeNulQa*

5. ledna 2011 v 16:22 | Lusney |  Ostatní
Líbí ? =)
diplom

Film: VÁLKA BLOGEREK

5. ledna 2011 v 16:19 | Lusney |  Filmy Disney Channel
valka blogerek
Premiéra filmu v sobotu 18. prosince v 19 hodin

Disney Channel ti přináší zbrusu nový film "Válka Blogerek", jehož premiéra je naplánovaná na sobotu 18. prosince v 19 hodin.

Harrieta (Jennifer Stone) si nepřeje na světě nic víc, než se stát oficiální blogerkou své třídy. Její největší sokyní je oblíbená Marion Hawthorneová s níž bojuje o přízeň spolužáků. Když začne Harrietin otec, filmový producent Roger Welsch, připravovat pokračování senzačního teenagerovského muzikálu "Spy Teen", dojde jí, že s využitím exkluzivních informací z jeho přípravy může v souboji zvítězit. Harrieta opovrhuje nejen filmem, ale i jeho hlavní hvězdou, lamačem dívčích srdcí Skanderem Hillem. Navzdory tomu se ale rozhodne začít Skandera špehovat a odhalit jeho pravou tvář. S pomocí svých nejlepších přátel Sporta a Janie, udělá z každého Skanderova přešlapu námět pro svoje příspěvky na blogu. Ve chvíli, kdy si její příspěvky začnou žít svým vlastním životem, musí Harrieta vše napravit, a to dřív, než zničí celý film svého otce i Skanderovu kariéru.

Před filmem Tě ještě čeká epizoda Kouzelníků "Páté kolo u vozu" která je o přátelství Alex & Harper v 18:30.

Nepropásni film "Válka blogerek" v sobotu 18. prosince v 19 hodin. Repríza bude následující den ve 12:30 hodin.

Tak co jak se těšíte?Já moc!A tady máte ještě promo k filmu :).

Lusney


Chelsea Staub si změnila jméno

5. ledna 2011 v 16:09 | Lusney |  Novinky
chelsea staub
Rozlučte se s Chelsea Staub a přivítejte Chelsea Kane. 21ti-letá herečka si oficiálně změnila své umělecké jméno na Chelsea Kane. Její rodné jméno zní Chelsea Kane Staub, její rodina a přátelé jí znají především jako Chelsea Kane. Svou změnou také chce uzavřít své pusobení na Disney Channel. Seriál JONAS L.A. skončil a tak Chelsea neváhala a hned toho využila, aby si jméno změnila. "Myslím, že to je nejlepší čas na změnu." uvedla v jednom z rozhovorů. V seiálu JONAS hrála Stellu, stylistku skupiny Jonas, kterou ztvárnili Jonas Brothers a fanoušci mnohdy na ni křiknou jejím seriálovým jménem. "Lidé na mě křičí Stello, ale je to zábava, když přijdou malé holčičky a myslí si, že se tak opravdu jmenuju." smívá se Chelsea. Co si myslíte o novém jméně?Já si myslím ,že je dosti velká změna ;) a taky než si zvyknu :D.

Lusney :)Zanessa se rozešli!

5. ledna 2011 v 15:50 | Lusney |  Novinky
zanessa
Jeden z nejpopulárnějších a nejzamilovanějších párů Hollywoodu "Zanessa" už neexistuje. Vanessa Hudgens a Zac Efron ukončili svůj šťastný vztah rozchodem. Tito dva se poprvé setkali při natáčení hitu High School Musical, po čtyřech letech ale svůj vztah ukončili. Oba dva ještě nedávno mluvili o tom, jak jsou do sebe zamilovaní a jak jim to skvěle klape. Dokud spolu točili High School Musical, byli pořád u sebe a tím mohla láska skvěle klapat. Když se ale od sebe odloučili, vzath už to nevydržel. Zatímco Vanessa natáčí film na Hawai, Zac v New Orleans, USA. Jsou nadále přáteli a my doufáme, že jim přátelství vydrží ještě dlouho :řekla jedna z Vanessy kamarádek. Nám je to moc líto, Zanessu jsme měli rádi a jak to vnímáte vy, jste také smutní, že se rozešli?

Lusney
PUKNĚTE SMÍCHY // KAŽDÉ ÚTERÝ

4. ledna 2011 v 17:45 | Lusney |  Novinky
phinias a ferb
Programový speciál, od úterý 4. ledna v 16:05

Disney Channel mění podobu úterků. Od 4. ledna od 16:05 je úterý časem pro pořádnou dávku smíchu, a to díky trojitým epizodám nejoblíbenějších seriálů.

Uvádíme komediální epizody seriálů "Hannah Montana", "Hodně štěstí, Charlie", "Sonny ve velkém světě" a "Phineas a Ferb", ale také neuvěřitelně vtipné filmy jako "Táta v trapu" a "Bratr rádce". Díky nim budou všechny tvoje úterní večery plné smíchu a chichotání.

Pukněte smíchy s Disney Channelem. Každé úterý od 4. ledna v 16:05 hodin.

Photo of the Month: February

4. ledna 2011 v 17:39 | Lusney |  Photo of the month
Jelikož jsme shlédli na Silvestra (31.12.2010) nový film DC 16 přání ,tak jsem se rozhodla pro Debby Ryan a její fotky jako POTM February :)

potm

První narozeniny!

4. ledna 2011 v 17:29 | Lusney |  Hodně štěstí Charlie (GLC)
glc
Maraton seriálu "Hodně štěstí, Charlie" od 10 hodin a premiérová epizoda v sobotu 1. ledna ve 12 hodin.

Charlie je jeden rok - oslav její první narozeniny s Disney Channelem v sobotu 1. ledna v 10 hodin v maratonu seriálu "Hodně štěstí, Charlie", který je doslova nabitý talenty. Ve 12 hodin bude následovat speciální epizoda s názvem "První narozeniny".

U příležitosti Charliiných prvních narozenin si rodina Duncanových připomíná den, kdy se jejich nejmladší dcera narodila. Těšit se můžeš na vzpomínky na nejrůznější veselé situace z předcházejících dílů - jak se Bob a PJ málem ztratili s medvědem v lese, na to, jak Gabi zůstala omylem sama doma a jak musel Teddy, oblečený jako Frankenstein, vystopovat rodinného doktora.

Aby oslava byla ještě lepší, bude Disney Channel vysílat narozeninově laděné díly seriálů "Phineas a Ferb", "Kouzelníci z Waverly" a film "16 přání".

Přidej se k party s maratonem seriálu "Hodně štěstí, Charlie" od 10 hodin. Následovat bude premiérová epizoda "První narozeniny" ve 12 hodin v sobotu 1. ledna.

Hot or Not?! (January 2011)

4. ledna 2011 v 17:20 | Lusney
Jelikož Charlie Duncan z GLC oslavila 1.1.2011 svůj 1 růček ,tak jsem se rozhodla ,že dám její fotku do Hot or Not! :)
charlie